goja w centrum informacji księgowej

Biuro Rachunkowe Goja

Wrocław - Fabryczna

ul. Ostrowskiego 7 p.019
tel:+48 500102145

✓ Podpisanie umowy z biurem rachunkowym we Wrocławiu - Goja

usługi księgowe

Co składa się na pełną obsługę księgową realizowaną przez nasze biuro rachunkowe ?

Współpraca z biurem rachunkowym we Wrocławiu Po podpisaniu umowy z naszym biurem klienci ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych, tzn. wystawiania dowodów sprzedaży (faktury, rachunki) oraz przyjmowania dokumentów zakupu. Dokumenty te wystarczy zebrać razem i dostarczyć do biuraw uzgodnionych przedziałach czasowych, lub uzgodnić telefonicznie odbiór przez naszego kuriera. My sporządzamy odpowiednie rejestry podatkowe (Księgi Rachunkowe, Księga Przychodów i Rozchodów rejestr sprzedaży VAT, rejestr zakupów VAT, ewidencja środków trwałych, ewidencja wyposażenia ), na ich podstawie właściwe deklaracje, które dostarczamy do urządów skarbowych. W przypadku potrzeby jakichkolwiek wyjaśnień reprezentujemy naszych klientów w odpowiednich urzędach.

Wykwalifikowani pracownicy

W związku ze zmieniającymi się przepisami pracownicy biura rachunkowego Goja uczęszczają na liczne kursy i szkolenia oraz na bieżąco śledzą specjalistyczną prasę.

Profesjonalne oprogramowanie

Pracujemy na profesjonalnych programach księgowych dla biur rachunkowych, które są stale aktualizowane do potrzeb zmieniających się przepisów.

Opinie, referencje Klientów

Chętnie polecane przez naszych Klientów biuro rachunkowe, które wyróżnia się m.in. rzetelnym i profesjonalnym wykonywaniem usług księgowych...

Przykładowe usługi księgowe

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • księgowość uproszczona - KPIR
  • możliwość odbioru dokumentów z siedziby klienta
  • tworzenie planów kont...